piątek, 15 lutego 2013

BAL SENIORA 2013


W niedziele 10 lutego 2013 r. w Domu Ludowym w Krawcach odbyło się spotkanie noworoczne   z okazji Dnia Seniora.

Na wstępie Wójt Gminy powitał licznie zebranych  mieszkańców wsi Krawce życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności
w Nowym 2013 r.    Kapłańskiego błogosławieństwa udzielił proboszcz
Parafii Ks. Eugeniusz Różański.
W pięknie ustrojonej  sali, w  miłe i serdecznej atmosferze,   przy dźwiękach wspaniałej muzyki  bawiło się około 130 mieszkańców wsi Krawce.
Na scenie zaprezentowały się miejscowe zespoły : zespół ludowy „ Jarzębina”  i młodzieżowy zespół „Marina”. Zespoły brawurowo wykonały przygotowane   utwory muzyczne.
Całość  programu przygotował i muzycznie oprawił P. Piotr Jajko instruktor muzyczny GCK.
Ze specjalnym występem przybył  zaproszony na tą uroczystość zespół Wydrzowianie,  przedstawiając obrzęd ”Wigilia” – był to pięknie przygotowany spektakl, który wszyscy zebrani przyjęli z zainteresowaniem i podziwem. Cały czas towarzyszyła nam Kapela Ludowa z Grębowa. Nie zabrakło również występu sekretarz Gminy Lidii Jurek, która  utworem  „Kochać jak to łatwo powiedzieć” nawiązała do hasła jakie towarzyszyło tegorocznemu spotkaniu  „ Miłość jest w nas”.   
Było wesoło i serdecznie, spotkania noworoczne są jednym z większych wydarzeń kulturalnych , które są  idealną okazją do spotkań z dawno niewidzianymi znajomymi, przyjaciółmi jak też z  przedstawicielami władz samorządowych Gminy.
Specjalnym gościem  spotkania noworocznego w Krawcach był Pan Mirosław Pluta Poseł na Sejm RP,  który osobiście złożył wszystkim przybyłym  i ich rodzinom życzenia noworoczne.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i przybyli na  uroczystość . Podziękowania kierujemy  do Dyrektora Szkoły w Krawcach P. Bożeny Kobylarz oraz całego grona pedagogicznego, dla Dyrektora GCK Pani Alicji Kubiak i  pracowników GCK w Grębowie, dla Radnego Powiatu Pana Marka Ożgi, Sołtysa Jana Matyki, za wszelką pomoc w organizacji tej uroczystości.
 ZAPRASZAMY DO GALERII 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz