niedziela, 17 lutego 2013

♥♥♥ZABAWA WALENTYNKOWA ♥♥♥

Wystrój naszego Klubu, jaki przygotowaliśmy na Bal Seniora, posłużył jeszcze innej fajnej uroczystości , we wtorek 12 lutego 2013 r. w Klubie gościliśmy dzieci i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Krawcach , którzy przybyli na dyskotekę zorganizowaną z okazji „Walentynek” - dekoracje z czerwonych serduszek czy też kolorowe kwiaty i baloniki pasowały jak ulał.


Byliśmy mile zaskoczeni faktem , że przybyła tak liczna grupa dzieci , które wraz z rodzicami i nauczycielami wspaniale się bawiły.
Były wróżby walentynkowe, dużo radości, i super zabawa, a to także dzięki naszemu Super Dj Czarlsowi dla niewtajemniczonych chodzi o Pana Arka Korygę, który w profesjonalny sposób prezentował przeboje , nie zabrakło ostatniego hitu „Ona tańczy dla mnie” .
Myślę, że wszyscy byli zadowoleni. Część rodziców i dzieci nie miała wcześniej okazji by odwiedzić nasz Klub po remoncie byli naprawdę mile zaskoczeni. Nauczycielom i rodzicom – dziękuję za współpracę i pomoc w zorganizowaniu tej imprezy. 
 
Ze swej strony zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do odwiedzania naszego Klubu, proponujemy ciekawą ofertę spędzenia czasu: oprócz siłowni zapraszamy do zabaw plastycznych , konkursów , nauki tańca, teatrzyku. Szczególnie zaś zapraszamy wszystkich chętnych , którzy potrafią śpiewać aby zasilili skład zespołu „Marina”.
Do zobaczenia w Klubie.


Pozdrawiam Ania Rz.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz