wtorek, 29 listopada 2016

,,Jesienne Spotkania Pokoleń" w Tarnowskiej Woli

W dniu 22 listopada 2016 r zespół ,,Jarzębina" na zaproszenie Towarzystwa ,,Włościańskie Ługi" wystąpił gościnnie z koncertem w Tarnowskiej Woli. Wspaniała impreza pn. ,,Jesienne Spotkania Pokoleń", której współorganizatorami byli Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Samorządowy Ośrodek Kultu odbyła się w Wiejskim Centrum Aktywności w Tarnowskiej Woli. W części artystycznej, poświęconej 96 rocznicy odzyskania niepodległości, wystąpili uczniowie miejscowej Szkoły Podstawowej, inicjując wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
Główną gwiazdą wieczoru był nasz zespół ,,Jarzębina". Wystąpiliśmy z 3-godzinnym koncertem.
Występ rozpoczęliśmy piękną piosenką pt.,,Biały Orzeł"- aby nawiązać do tematyki związanej z rocznicą odzyskania niepodległości. Następne piosenki były już wesołe i nastrajały do zabawy i tańca.
Razem z nami wystąpiła też Jurek Lidia- Sekretarz Gminy.
Zostaliśmy bardzo miło i ciepło przyjęci przez organizatorów i mieszkańców Tarnowskiej Woli.
Licznie zgromadzeni mieszkańcy Tarnowskiej Woli jak też zaproszeni goście, świetnie bawili się podczas naszego koncertu.
Pan Burmistrz Nowej Dęby Wiesław Ordon - złożył nam gratulacje i podziękowania.
Dziękujemy organizatorom imprezy Pani Magdalenie Gerba za zaproszenie i miłe przyjęcie w Tarnowskiej Woli. Ze swojej strony pragniemy gorąco podziękować naszemu muzykowi Panu Piotrowi Jajko- za wspaniałe, i profesjonalne przygotowanie zespołu ,,Jarzębina" do występu, dziękujemy za świetną muzykę i dobór repertuaru. Dziękujemy  Dyrektorowi GCK Pani Alicji Kubiak - za wyrażenie zgody na nasz wyjazd oraz za wszelką pomoc i fachową radę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz